BOOKING

CENGİZ KURTOĞLU

cengiz kurtoğlu menajeri, cengiz kurtoğlu menejeri, cengiz kurtoğlu menajerlik, cengiz kurtoğlu menejerlik, cengiz kurtoğlu sanatçı menajerlik, cengiz kurtoğlu sanatçı menejerlik, cengiz kurtoğlu menajerliği, cengiz kurtoğlu menejerliği, cengiz kurtoğlu konser, cengiz kurtoğlu organizasyon, cengiz kurtoğlu konser organizasyonucengiz kurtoğlu festival, cengiz kurtoğlu festival organizasyonu, cengiz kurtoğlu iletişim, cengiz kurtoğlu web sitesi, cengiz kurtoğlu organizatör, cengiz kurtoğlu fiyat, cengiz kurto

1982`de İstanbul`a gelerek ilk kaydını dönemin ünlü plakçılarından Şahin Özer`e gönderdi. 1984`te ilk albümü “Sen Sözden Anlamaz Mısın” ile ilerde hayranları tarafından "yaşayan efsane" olarak adlandırılacağını bilmeden yola koyuldu. “Duvardaki Resim”, “Unutulan”, “Seviyorum”, “Gelin Etmişler”, “Musalla Taşı”, “Yine Mi Sen”, “Ben Bilirim”, “Hain Geceler”, “Aklımda Gözleri Kaldı”, “Okul Yılları”, “Liselim”, “Yıllarım”, “Resmini Öptümde Yattım”, “Gece Olunca” uzun yıllar dillerden düşmeyecek şarkılarıyla geniş kitlelere ulaştı. Kendi tarzında Türkiye'nin en sevilen sanatçılarındandır. “Sen Sözden Anlamaz Mısın” albümünde, “Sen Sözden Anlamaz Mısın”, “Musalla Taşı”, “Sevdalandım”, “Sensiz Yaşamak” şarkıları beğeni kazanan parçalardır.
İlk albümünden iki yıl sonra 1986’ da ikinci albümü olan “Unutulan” ı çıkarmıştır. Cengiz Kurtoğlu bu albümle müzik piyasasında unutulmayacağını kanıtlamıştır. Albümdeki birçok şarkı zamanın hit şarkıları olurken, günümüzde klasikleşmiş halde dinlenmektedirler. “Gelin (Olmuş Gidiyorsun)”, “Küllenen Aşk”, “Liselim”, “Duvardaki (Resmin)”, “Unutulan”, “Yine Mi Sen”, “Yaralı” ve “Kadehi Şişeyi Kırarım” şarkıları “Unutulan” albümünün unutulmayan parçalarıdır.
Üçüncü albümü olan “Yıllarım” albümü 1987 yılında çıkmıştır. Cengiz Kurtoğlu’ nun hafızalara kazınan şarkıları bu albümde de devam etmiştir. “Gece Olunca”, “Yıllarım”, “Gelin Etmişler”, “Ümit Yere Batsın”, “Sevmeyeceğim”, “Sevmeyeceğim”, “Sevmek Kim Sen Kimsin” bu albümde en çok beğeni kazanan parçalarıdır.
1987 yılında çıkan “Salimin Tavernasında Krallar El Ele” adıyla çıkan bu albümde Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam, Atilla Kaya ve Salim Akın birlikte şarkılar seslendirmektedirler. Albümde Cengiz Kurtoğlu, “Aşıksın”, “Biz Ayrılamayız” ve “Duydunuz Mu” adlı üç şarkıyı seslendirmektedir.
“Bizim Şarkımız” Cengiz Kurtoğlu' nun, 1988 tarihli, 4. stüdyo albümüdür. Albüm, Cengiz Kurtoğlu'nun ilk kez seslendirmiş olduğu, kimisi daha evvel başka sanatçılar tarafından da yorumlanmış olan şarkılardan ve türkülerden oluşmaktadır. Cengiz Kurtoğlu bu albümünde, sözlerinde ve müziklerinde, Ferda Anıl Yarkın'dan Ahmet Selçuk İlkan'a, Selami Sel'den Ercan Turgut'a ve Selami Şahin'e değin pek çok farklı şarkı sözü yazarı, müzisyen ve şairin imzasının bulunduğu şarkılara yer vermiştir. “Resmini Öptüm De Yattım” albümün en hit şarkısı olurken, “Sana Hasret Gideceğim”, “Okul Yılları”, “Bizim Şarkımız”, “Benim Olsaydın”, “Sevme Arkadaş” parçaları albümün en çok beğenilen parçaları arasındadır.
Cengiz Kurtoğlu 1988 yılında sanatçı arkadaşlarının da yer aldığı “Dostlar Tavernası” albümünü yayınlamıştır. Bu albümde Atilla Kaya, Zihni Cinan, Öcal Cinan ve Salim Akın eşlik etmektedir. “Daha Yokluğunun İlk Akşamında”, “Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme”, “Canımdan Can İste”, “Canım Dediklerim” şarkıları albümün beğeni kazanan parçalarıdır.
Sanatçı 1989 yılında “Hayatımı Yaşıyorum” albümünü piyasaya sürmüştür. Albümde “Kabul Edemem (Senin Dostluğunu)”, “İsyan Ederim”, “Elveda Sevgilim”, “Sana Benzemeyen Birini Sevdim” ve “Kul Sevilmez Mi” beğeni kazanan parçalardır.
“Dostlar Tavernası” albümünün, dinleyicilerin beğenisini kazanması üzerine bu albümün ikincisi olan “Dostlar Tavernası 2” albümünü 1990 yılında çıkarmıştır. Bu albümde sanatçıya Atilla Kaya, Zihni Cinan, Yaşar Yağmur ve Mehmet Yüktaşır eşlik etmektedir.
“Aşkımız İçin” adlı albümünü de 1990 yılında çıkaran Cengiz Kurtoğlu’ nun bu albümde beğeni kazanmış şarkıları “Ağladım Bugün”, “Aşkımıza Ağlıyorum”, “Yıkıp Gitmiştin”, “Ağlatacak Beni Mi Buldun”, “Gözümle Gördüm” ve “Yalan Söyledim” parçalarıdır.
Cengiz Kurtoğlu 1991 yılında “Gözlerin” adlı albümünü çıkarmıştır. “Böyle Ayrılamayız”, “Gözlerin”, “Aşkımız Bir Yalanmış”, “Sensiz Cennet”, “Yakanlar Olur” ve “Bir Ufacık Dünyam” şarkıları albümde ön plana olan şarkılar olmuştur.
“Dostlar Tavernası 3” albümü 1992 yılında çıkmıştır. Bu albümde sanatçıya Zihni Cinan, Timuçin, Atilla Kaya, Hikmet Talu, Missan Hanedan, Öcal Cinan, Yaşar Yağmur ve Nejat Alp eşlik etmişlerdir. Albümde “Gideceğim” ve “Hangi Cennet” şarkılarını Cengiz Kurtoğlu seslendirmiştir.
Sanatçı 1993 yılında “Sensiz Kutladım” albümünü çıkarmıştır. Albümde “Düşünecektim”, “Sensiz Kutladım”, “Git Yoluna”, “Yanlızlardayım” şarkıları beğenilen şarkılardandır.
1994 yılında çıkardığı “Seven Benim” albümü ile dinleyicilerine unutulmaz şarkılar söylemeye devam etmiştir. “Yıkan Sendin”, “Mutlu Ol Yeter”, “İnanma”, “Hazır Değilim”, “Heves Mi Kaldı”, “O Eski Aşkım”, “Seven Benim” albümde beğeni kazanan şarkılardan olmuştur.
“Seviyorum”, Cengiz Kurtoğlu’ nun 1995 yılında piyasaya çıkarmış olduğu albümüdür. Albümde toplam oniki şarkı yer almıştır. Albümden “Utanmasam Ağlarım” ve “Seviyorum” şarkılarına klip çekilmiş ve büyük beğeni kazanmışlardır. Bu şarkıların dışında “Farketmez Artık” adlı şarkı albümde büyük ilgi kazanan parçalardan olmuştur. “Ben Bilirim”, “Yağmurla Ağladım”, “Pişman Değilim”, “Sen İstedin” şarkıları albümde öne çıkan parçalar olmuşlardır.
“Unutulmayanlar / Unutulan” Cengiz Kurtoğlu'nun, 1996 yılında yayınlamış olduğu 11. stüdyo albümüdür. Albüm, Cengiz Kurtoğlu' nun en sevilen şarkılarını biraraya getirdiği derleme albümlerinden biridir. Albüm içinde 12 şarkı bulunmaktadır. Uzun yılların unutturamadığı, “Unutulan”, “Duvardaki Resim”, “Resmini Öptüm de Yaptım”, “Daha Yokluğunun İlk Akşamında”, “Liselim”, “Küstüm Sevgilim Senle”, “Yıllarım”, “Büyümeyen Bebek”, “Gece Olunca”, “Gelin Olmuş”, “Sana Benzemeyen Birini Sevdim”, “Elimde Değil” şarkıları bu albümde toplanmış ve büyük beğeni kazanmıştır. Albümden “Unutulan” şarkısına klip çekilmiştir.
Cengiz Kurtoğlu “Hain Geceler” albümünü 1998 yılında çıkarmıştır. On şarkıdan oluşan albümünde “Hain Geceler” ve “Demek Gidiyorsun” şarkılarına klip çekilmiştir. “Aklımda Gözleri Kaldı”, “Kaderimsin” ve “Bu Şehirden Gidiyorum” parçaları albümde beğeni kazanan diğer parçalar olmuşlardır.
Sanatçı 1996 yılında çıkarmış olduğu “Unutulmayanlar / Unutulan” albümünün büyük ilgi görmesi üzerine, bu albümün devamı niteliğinde olan “Unutulmayanlar 2” albümünü 1999 yılında piyasaya sürmüştür. Bu albümde geçmiş albümlerinde hit olmuş şarkıları yeniden aranje edip bir araya toplanmış ve büyük beğeni kazanmıştır. Sanatçı albümde, “Gelin Etmişler”, “Senden Bir Hatıra”, “Bizim Şarkımız”, “Küllenen Aşk”, “Musalla Taşı”, “Kadehi Şişeyi Kırarım”, “Hangi Cennetten”, “Aşkımız İçin”, “Sensiz Yaşamak”, “Okul Yılları”, “Kabul Edemem” ve “Kurban Olayım” parçalarını yeniden yorumlamıştır.
Cengiz Kurtoğlu “Gözü Yaşlı… Yaşanmıyor” albümünü 1999 yılında çıkarmıştır. Albüm on şarkı içermiştir. “Yaşanmıyor”, “Sende Yanarsın (Yaralı)” ve “Sevmek Yetmez Mi?” parçalarına klip çekilmiş olup, “Gözü Yaşlı”, “Adı Hasret”, “Nasıl unutacağım” ve “Gittin Gideli” albümde beğeni kazanmış diğer parçalardır.
2000 yılında “Hiç Aklıma Gelmemişti” albümünü çıkarmıştır. On parçadan oluşan albümde “Yasak Aşk”, “Sana Gelirim”, “Hiç Aklıma Gelmemişti”, “Dayanamazsın (Sen Hep Benimsin)”, “Dağlar (Unutmak Kolay Mı?)”, “Gülümse” ve “Çok Seviyorum” albümde beğeni kazanan parçalar olmuşlardır.
Sanatçı 2000 yılının içinde ikinci albümü olan “Sözlerim Sevenlere” albümünü çıkarmıştır. Albümde “Aşkımsın Sen”, “Sözlerim Sevenlere” parçalarına klip çekilmiştir. Klip yapılmış parçaların dışında “Feryat”, “Daha Elin Olmadım”, “Duysunlar”, “Gideceğin Yeri Söyle”, “Ağlamam Ondan”, “Dönmeseydin” ve “Ziyan Oldum” parçaları albümde büyük beğeni kazanmış şarkılardır.
Cengiz Kurtoğlu, 2001 yılında on şarkıdan oluşan “Yalancı Bahar” adlı albümünü çıkarmış, “Aynı Sahilde”, “Yalancı Bahar”, parçalarına klip çekmiştir. “Hani Sen Benimdin”, Var Mı Söyle”, “Zalim Dostlarım”, “Esirin Oldum”, “Unutamam Ki” ve “Düşerim Dillere” parçaları beğeni kazanan parçalar olmuştur.
“Yorgun Yıllarım” albümünü 2003 yılında çıkaran sanatçı “Yorgun Yıllarım”, “Tanrı İstemezse” şarkılarına klip çekilmiştir. “Yorgun Yıllarım” albümünde toplam on şarkı bulunmaktadır. Klip çekilen parçaların haricinde “Huzurum Yok”, “Yetmedi Mi?”, “Kurban Olurum”, “Bende Bittim”, “Kara Gözlüm” ve “Aşk Delisiyim” parçaları albümde beğeni kazanan şarkılar olmuşlardır.
Sanatçı 2004 yılında “Sensiz Olmuyor” adlı albümü çıkarmıştır. Bu albüm 1993 yılında hazırlanmış olup 2004 yılında piyasaya sürülmüş bir albüm olup, “Akşam Olmadan”, “Söyleyemedim”, “Sensiz Olmuyor”, “Şanssızım” ve “Değmez Arkadaş” parçaları bu albümde beğeni kazanmışlardır.
2005 yılında “Ayrılık Saati” albümünü çıkarmış olan sanatçı albüme adını veren parça olan “Ayrılık Saati” şarkısına klip çekmiş olup, ikinci klibi “Senin Eserin parçasına çekmiştir. “Elimde Resmin”, “Yasak Aşk”, “Dağlar Gibi” ve “Bu Şarkı” parçaları albümde beğeni kazanan diğer parçalar olmuşlardır.
Cengiz Kurtoğlu 2006 yılında “Canın Sağolsun” albümünü çıkarmıştır. On şarkıdan oluşan bu albümün ilk klibini albüme isim veren parça olan “Canın Sağolsun” a, ikinci klibi “Yaranamadım” şarkılarına çekmiştir. “Aşk Sokağı”, “Gücüme Gidiyor”, “Sevda Yüklü Kervanlar” ve “Dönmeyecek” parçaları ise albümde beğeni kazanan şarkılardan olmuşlardır.
2010 yılında “Sessizce” albümünü çıkaran Cengiz Kurtoğlu, bu albümden “Ummadığım Anda” şarkısına klip çekmiştir. Albümde “Sessizce”, “Geceler”, “Benden Bu Kadar”, “İtiraf Ediyorum” ve “Gidiyorum” şarkıları da beğeni kazanmış diğer parçalardır.

GSM: 0532 660 79 36
TEL.: 0212 352 68 34 & 0212 352 68 35
FAX : 0212 352 68 36
MAİL: info@timeorganizasyon.net